į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Didvyris vienas - Tauta

Minint Sausio 13-osios metines, istorinėje Seimo salėje šiandien laukiami ir vidaus reikalų sistemos pareigūnai. Sunku patikėti, bet iki šiol per visą Nepriklausomybės laikotarpį jiems neatsirado vietos tarp laisvės gynėjų. Kodėl? „Respublika“ teiravosi Petro Liuberto, pirmojo prisiekusio Nepriklausomybę atgavusios valstybės policijos pareigūno, pirmojo Lietuvos policijos generalinio komisaro, dabar - „Ekskomisarų biuro“ valdybos pirmininko.

plačiau
 
Laisvės gynėjų minėjimas Lietuvos Respublikos Seime

2017-01-12

 

Šiandien Seimo rūmuose į iškilmingą rikiuotę sustojo Laisvės gynėjai, tarp kurių buvo ir Lietuvos policijos veteranai, dalyvavę tų dienų įvykiuose. Vėliau Laisvės gynėjai rinkosi į susitikimą aptarti šių dienų valstybės gynimo ir saugumo klausimų.

 

LPVA valdybos informacija

plačiau
 
Vidaus reikalų ministro atsakymas į LPVA siūlymus

2017-01-11


Lietuvos policijos veteranų asociacija gavo vidaus reikalų ministro atsakymą į asociacijos, anksčiau išsiųstus siūlymus Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkui, kai kuriems Seimo komitetams ir Seimo nariams dėl naujos Vyriausybės programos.
Prašytume susipažinti su šiuo atsakymu bei pagalvoti apie siūlymus, klausimus, kuriuos galėtume aptarti susitikę su nauja Vidaus reikalų ministerijos vadovybe.

 

VRM raštas

 

LPVA valdybos informacija

 
 
Kvietimas

 

Laisvės gynėjų susitikimo LR Seime programa

 
 
LPVA narės apsilankymas Lietuvoje

2017-01-02

 

Sausio 2 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijoje apsilankė mūsų narė, gyvenanti su šeima Ispanijoje, Jurgita Dargytė. Galiausiais, LPVA narei buvo įteiktas ilgai lauktas nario pažymėjimas, veterano ženkliukas ir 2017 metų sieninis kalendorius.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  44   45   46   47   48   49   50   60  70  80  sekantis  >>