į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Informacinis pranešimas dėl Lietuvos policijos veteranų asociacijos ataskaitinio rinkiminio susirinkimo

Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdyba informuoja, kad šių metų kovo 30 dieną, 10 val. Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos I- o aukšto salėje, adresu Saltoniškių g. 19, Vilnius įvyks Lietuvos policijos veteranų asociacijos ataskaitinis rinkiminis susirinkimas.

 

Susirinkimo darbotvarkę rasite paspaudę šią nuorodą - DARBOTVARKĖ

 

LPVA valdybos informacija

 
 
Valstybės dienos minėjimas

Lietuvos Policijos veteranai vasario 16-ąją, tradiciškai susirinko į iškilmingą Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremoniją Simono Daukanto aikštėje. Švenčiant Lietuvos atkūrimo 101-ąsias metines, vidurdienį prie Prezidentūros buvo pakeltos Lietuvos, Ėstijos ir Latvijos valstybių vėliavos. Keliant Valstybines vėliavas buvo sugiedoti Baltijos valstybių himnai.

 

plačiau
 
M. Misiukonio knygos pristatymas Klaipėdoje

2019 m. vasario 12 d.  Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau-AVPK) lankėsi ir savo knygą „Lemtingi metai VRM istoriniuose įvykiuose“ Policijos veteranams ir AVPK pareigūnams pristatė Pirmosios atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Respublikos Vyriausybės Vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis. Ministrui  vadovaujant, nuo 1991 m. sausio mėn. buvo rengiama Lietuvos policijos veiklos struktūra, strategija, tikslai ir taktika. M. Misiukonis buvo vienas iš pagrindinių VRM vadovų, rengiant naują Lietuvos policijos įstatymą ir milicijos pertvarkos strategiją, todėl iš pirmų lūpų papasakojo susirinkusiems policijos pareigūnams bei veteranams daugybę įdomių istorinių detalių susijusių su Valstybe ir policija tais lemtingais metais. Kartu su M.Misiukoniu komisariate lankėsi Lietuvos Policijos veteranų asociacijos (toliau-LPVA) Valdybos Pirmininkas Vytautas Navickas  ir pirmasis Lietuvos Policijos Generalinis komisaras Petras Liubertas, kuris anonsavo išleistą savo knygą "Tamsios aukštumos".

 

plačiau
 

Gerbiami kolegos, atsargos pareigūnai,

 

kaip ir kiekvienais metais Lietuvos policijos veteranų asociacija tradiciškai dalyvauja Vasario 16 – osios, Lietuvos Nepriklausomybės dienos minėjime S.Daukanto aikštėje Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje.

Visus atsargos pareigūnus, kartu su šeimomis ir draugais maloniai kviečiame 2019 m. vasario 16 d. /šeštadienį/ - 11:30 val. į S.Daukanto aikštę, dalyvauti tradicinęje Baltijos valstybinių vėliavų pakėlimo ceremonijoje.

 

Būtų gražu, kad renginyje būtų kuo daugiau policijos uniformą vilkinčių kolegų.

 

Lauksime visų Jūsų

 
 
Nežinantieji savo praeities rizikuoja ją išgyventi iš naujo

Netrukus knygynuose pasirodys didžiulės apimties kelerius metus rengta pirmojo atkurtos Lietuvos policijos generalinio komisaro Petro Liuberto knyga „Tamsios aukštumos: LTSR milicija 1940-1987 metais“, išleista leidyklos „Versus“. Joje – visa sovietinės Lietuvos milicijos istorija – nuo prieškario enkavėdistų iki devintojo dešimtmečio pabaigos milicininkų, prisiekusių tarnauti atkurtai nepriklausomai Lietuvai. Rengiant knygą, atliktas milžiniškas darbas archyve, suieškota keli šimtai dokumentų, didžioji dalis jų – iki šiol niekur nepublikuoti. Tad pažadame: būsite nustebinti, net jei manote, kad apie sovietmetį ir jo struktūras žinote viską.

Apie tai, kas sudėta ir nesudėta į knygą, kalbiname Petrą Liubertą.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  11   12   13   14   15   16   17   20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>