į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
LPVA Kauno filialo ataskaitinis susirinkimas

Šių metų vasario 8 dieną 16 val. 30min. Griunvaldo 16 yra kviečiami filialo atsargos pareigūnai į ataskaitinį susirinkimą. Bus apžvelgti 2018 metų darbai, numatytos tolimesnės veiklos gairės. Šis ataskaitinis – tai penkių  filialo veiklos metų šventė su savo pasiekimais ir netektimis. Kviečiame aktyviai visus dalyvauti ir dar kartą patvirtinti mūsų šūkį – JĖGA VIENYBĖJE !

 

LPVA Kauno filialo informacija

 
 
Ataskaitinis. Biržai prisijungė prie Panevėžio

Sausio 25-osios popietę Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate  šurmuliavo skaitlingas Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) Panevėžio filialo narių būrys, susirinkęs aptarti 2018-ųjų metų veiklos rezultatų. Filialo ataskaitos ir rinkimų susirinkime dalyvavo svečias – LPVA  Valdybos narys,  Projektų komiteto pirmininkas Petras Burdelis, bei grupė atsargos pareigūnų iš Biržų.

 

plačiau
 
M.Misiukonio knygos "Lemtingi metai" ir P.Kūrio knygos "Misija"pristatymas Chodkevičių Rūmuose

2019 m.sausio 22 d. Chodkevičių rūmų Vilniaus paveikslų galerijoje vyko pirmojo Lietuvos Respublikos Vyriausybės po nepriklausomybės atkūrimo vidaus reikalų ministro Marijono Misiukonio knygos "Lemtingi metai" ir pirmojo LR Vyriausybės po nepriklausomybės atkūrimo teisingumo ministro Prano Kūrio knygos "Misija", pristatymai.

plačiau
 
Lietuvos policijos mokykloje buvo minima laisvės gynėjų diena

Prabėgo jau beveik 3 dešimtmečiai, o visa lietuvių tauta vis dar atsimena Sausio 13-osios įvykius, kuomet susivieniję lietuviai stojo ginti savo šalies laisvės. Jau šį sekmadienį minėsime Laisvės gynėjų dieną, todėl Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) bendruomenė šios dienos išvakarėse taip pat nepamiršo šios Lietuvai svarbios datos ir tų žmonių, kurie žuvo.

plačiau
 
Pilietiškumo pamoka „Atmintis gyva, nes liudija...“ Vilniaus Senvagės gimnazijoje

1991 m. sausis… dienos, tapusios istorija, parodžiusios, kokia gali būti vieninga tauta ir kurios mūsų atmintyje išliks dar ilgai… Išliks todėl, kad buvome, matėme, patyrėme ir apie tai kalbame.

O kalbėti būtinai reikia, ypač jaunimui, kuris apie buvusius įvykius perskaito vadovėlyje, galbūt išgirsta namuose, pamato reportažus televizijoje… Todėl taip norėjosi, kad gimnazistai apie sausio 13-osios įvykius išgirstų gyvą žodį iš žmogaus, buvusio, mačiusio ir jautusio tautos vienybę stojant prieš ginklą. Tik ten buvę žmonės gali geriausiai  perduoti savo patirtį jaunajai kartai.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  8   9   10   11   12   13   14   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>