į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Kviečiame dalyvauti sodinant 1000 ąžuoliukų Lietuvos šimtmečiui

Panevėžio miesto savivaldybės administracija tenkino LPVA Panevėžio filialo nevyriausybinių organizacijų projektų, teikiamų finansavimui iš savivaldybės biudžeto gauti, paraišką projektui „1000 ĄŽUOLŲ LIETUVOS ŠIMTMEČIUI“ (vadovas - Ignas Raila) ir skyrė  finansavimą vykdymui. Panevėžio filialo narių  ir dirbančių policijos pareigūnų suvienytų pajėgų laukia nemenkas iššūkis norint tinkamai susidoroti su projekte numatytais uždaviniais ir konkrečiais darbais.

Minimo projekto tikslas - išėjusių į atsargą pareigūnų globa, jų bendruomeniškumo ir pilietinio aktyvumo skatinimas, naujų pilietinės veiklos modelių kūrimas ir platinimas, nedirbančių policijos veteranų bendradarbiavimo formų diegimas, mentorystės idėjų skleidimas ir visa kita, kas galėtų  pozityviai užtikrinti veteranų  užimtumo  ir laisvalaikio praleidimą. Skatinti sveikos gyvensenos ugdymą ir priimtinais būdais įtraukti  juos į bendruomenę veiklą, pažadinti susidomėjimą sveikos gyvensenos nuostatomis, propaguoti fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos  poveikį sveikatai, Ajurvedos mokymo principines taisykles, skatinti išlaikyti sveiką fizinį kūną  ir emocinę- psichinę būklę. Teikti atsargos pareigūnams informaciją apie alkoholio ir rūkymo žalą, dienos rėžimo, grūdinimosi naudą ir kt.. Stengtis įdiegti  pilnavertiškumo jausmą, kad jie šioje visuomenėje vis dar reikalingi, vertinama jų nuomonė, patirtis ir pilietiškas darbas nusikaltimų ir teisės pažeidimų prevencijos srityje.

Tikimasi, kad  minint Lietuvos valstybės  atkūrimo šimtmetį ir suvienytomis jėgomis su dirbančiais policijos  pareigūnais pasodinus Panevėžio mieste 1000 ąžuoliukų bus prasmingai pažymėtas Lietuvos Respublikos jubiliejus, bendras darbas suartins dirbančius ir esančius pensijoje pareigūnus, leis geriau vienas kitą pažinti, suteiks  visiems pasididžiavimo jausmą savo profesija. Be  abejonės, miestas taps žalesniu, gražesniu ir sveikesniu, atliktas darbas turės didelę išliekamąją vertę ir atitiks ateinančių kartų visuomenės lūkesčiams.

Balandžio- gegužės mėnesiais Panevėžio filialo nariai laukia visų LPVA narių apsilankyti mūsų mieste ir, galbūt, sudalyvauti medelių sodinimo talkoje. Tai būtų gera proga susipažinti, pasikalbėti, pabendrauti gamtoje. Pažadame pavaišinti arbata ir sočiais sumuštiniais.

Susidomėjusiems, talkos datą pranešime asmeniškai, arba ją rasite LPVA tinklalapio Panevėžio filialo puslapyje.

 

LPVA Panevėžio filialo valdybos informacija