į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
ATKURTA LPVA VARĖNOS FILIALO VEIKLA

Lapkričio 15 d. į Varėnos rajono policijos komisariatą susirinko būrelis naujų Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) narių – ilgamečiai pareigūnai Arūnas Puodys, Stasys Mickevičius, Algis Nedzveckas ir Artūras Sadeckas.

Jie prisijungė prie kitų Varėnos filialo narių.

LPVA valdybos pirmininkas Vytautas Navickas naujiesiems nariams įteikė asociacijos pažymėjimus, o A. Puodžiui pavedė laikinai vadovauti filialui.

V. Navickas pristatė, kas nuveikta per metus sprendžiant socialines veteranų problemas.

Įteikė A. Puodžiui LPVA filialo vėliavėlę ir kitą atributiką.

LPVA valdybos narys Josifas Urbanas pristatė, kokia tvarka policijos veteranai apdovanojami LPVA atminimo ženklu „Policijai 100“, kaip sekasi kurti 2019-ųjų LPVA kalendorių, supažindino su galimybėmis įsigyti albumą „Lietuvos policijai 100“ ir marškinėlių bei kepuraičių su asociacijos simbolika.

Ilgametė Varėnos pareigūnė, LPVA Kauno filialo valdybos narė Janina Ambrutienė džiaugėsi, kad yra kolegų, norinčių bendrauti ne tik mažame būrelyje, bet ir įsilieti į didelį atsargos pareigūnų, susivienijusių į asociaciją, būrį.

J. Ambrutienė akcentavo atsargos pareigūnų bendrystę, įteikė Lietuvos policijos kapeliono kunigo Algirdo Toliato knygą „Gerumo liūnas“ ir linkėjo geros sveikatos bei sėkmės naujajam filialui.

Varėnos rajono policijos viršininkas Jonas Baliukonis pažadėjo sudaryti sąlygas ir remti veteranus.

Šiemet LPVA nariai dalyvavo Lietuvos 100-mečio renginiuose Seime, Vyriausybėje, Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) ir Policijos departamente, VRM ir LPVA sąskrydžiuose.

Nemaža policijos veteranų apdovanoti Vyriausybės, vidaus reikalų ministro padėkomis, LPVA atminimo ženklais ir kitais vertingais proginiais suvenyrais.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie filialo veiklos atkūrimo.

 

 

LPVA Varėnos Filialo informacija