į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Utenos filialas
VALSTYBĖS DIENOS MINĖJIMAS

Vasario 16-ąją 12 val. Vilniuje, Daukanto aikštėje, prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros vyko iškilmingas trijų Baltijos valstybių Lietuvos, Estijos ir Latvijos vėliavų pakėlimo ceremonija. Ceremonijoje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranskietis, Prezidentas Valdas Adamkus, Prezidentė Dalia Grybauskaitė, pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos vadovas, atkuriamojo Seimo Pirmininkas Vytautas Landsbergis, Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Seimo nariai, Europos Parlamento nariai, užsienio šalių diplomatinių misijų vadovai ir nariai, svečiai, Lietuvos kariuomenės vadovybė, užsienio šalių gynybos korpuso atstovai, Lietuvos kariuomenės kariai savanoriai, policijos veteranai, taip pat vilniečiai ir svečiai.

plačiau
 
Utenos veteranai Lietuvos Respublikos Seime sausio 13 dienos minėjimo renginiuose

Sausio 13 d., 10 val., Kovo 11 - osis Akto salėje įvyko iškilmingas Laisvės gynėjų dienos minėjimas ir Laisvės premijos įteikimo iškilmės. Renginyje kalbėjo Seimo Pirmininkas Viktoras Pranskietis. Tylos minute buvo pagerbti  prie Televizijos bokšto žuvę didvyriai.

plačiau
 
LPVA UTENOS FILIALO ŠVENTINĖ VAKARONĖ

Gruodžio septintosios pavakarę Utenos filialo veteranai susirinko į kavinę "Eglė", kur vyko šventinė vakaronė, senųjų metų palydėtuvės. Filialo valdybos pirmininkas Bronius Kunigėlis pasveikino kolegas šiais metais atšventusius jubiliejus ir pusjubiliejus, įteikdamas simboliškas dovanas prisiminimui.

plačiau
 
Aplankyti į Anapilį išėję kolegos

Spalio 29-osios ryte LPVA Utenos filialo nariai: Bronius Kunigėlis, Petras Kuliešius, Petras Kunčiūnas, Kastytis Bražėnas, Antanas Pečentauskas ir Audrius Pretkelis aplankė Utenos naująsias, senąsias, Vyžuonų miestelio ir Stalioniškio rusų kapines.

plačiau
 
Išplėstinis LPVA valdybos posėdis

Spalio 29-osios popietę Lietuvos policijos veteranų asociacijos Valdybos nariai, Revizinės, Etikos komisijų, komitetų pirmininkai ir nariai, LPVA Filialų pirmininkai ir iždininkai susirinko Kaune, Kelių policijos patalpose, esančią pasitarimų salę, į LPVA išplėstinės valdybos posėdį.

plačiau
 
Šiluvos atlaidai 2019

Rugsėjo 9 dieną Raseinių rajone, Šiluvoje įvyko atlaidai skirti Visuomenės ir valstybės apsaugos darbuotojams. 12 val. prasidėjo švč. Mergelės Marijos litanija ir pagrindinės šv. Mišios aikštėje. Buvo meldžiamasi, kad teisėsaugos ir teisėtvarkos darbuotojai būtų tiesos ir gėrio liudytojai.

plačiau
 
Lietuvos karaliaus Mindaugo - Valstybės dienos minėjimas

Tradiciškai, liepos 6-ąją  12 valandą Lietuvos policijos veteranai susirinko į Simono Daukanto aikštę, paminėti Valstybės dienos – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos. Susirinkusiuosius skrydžiu virš prezidentūros pasveikino šiuo metu Lietuvoje tarnaujantys ir Baltijos šalių oro erdvę saugantys NATO Vengrijos ir Ispanijos kariai. Buvo pakeltos Valstybinė ir istorinė vėliavos.

plačiau
 
Utenos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje paminėta ugniagesių profesinė šventė

Balandžio 30 dienos popietę PAGD prie VRM Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje buvo paminėta ugniagesių profesinė šventė Šv. Florijono ugniagesių globėjo diena.

plačiau
 
Utenos filialo ataskaitinis susirinkimas

Balandžio 26 dieną (penktadienį) Utenos filialo nariai susirinko į Utenos apskrities VPK salę į ataskaitinį susirinkimą. Iš 47 narių į susirinkimą susirinko 24 nariai, kurie turėjo dar 7 narių balso perleidimo sutartis.

plačiau
 
Susitikimas su pirmuoju atkurtos Nepriklausomos Lietuvos policijos generaliniu komisaru Petru Liubertu

Ankstų penktadienio rytą Utenos Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos Utenos filialo nariai skubėjo į komisariato pasitarimų salę. Apypilnė pareigūnų ir veteranų salė pasitiko atkurtos nepriklausomos Lietuvos pirmąjį generalinį komisarą, atsargos generolą Petrą Liubertą. 

 


 

plačiau
 
1   2   3   4   sekantis  >>