į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Utenos filialas
Aplankyti į Anapilį išėję kolegos

Spalio 29-osios ryte LPVA Utenos filialo nariai: Bronius Kunigėlis, Petras Kuliešius, Petras Kunčiūnas, Kastytis Bražėnas, Antanas Pečentauskas ir Audrius Pretkelis aplankė Utenos naująsias, senąsias, Vyžuonų miestelio ir Stalioniškio rusų kapines.

plačiau
 
Išplėstinis LPVA valdybos posėdis

Spalio 29-osios popietę Lietuvos policijos veteranų asociacijos Valdybos nariai, Revizinės, Etikos komisijų, komitetų pirmininkai ir nariai, LPVA Filialų pirmininkai ir iždininkai susirinko Kaune, Kelių policijos patalpose, esančią pasitarimų salę, į LPVA išplėstinės valdybos posėdį.

plačiau
 
Šiluvos atlaidai 2019

Rugsėjo 9 dieną Raseinių rajone, Šiluvoje įvyko atlaidai skirti Visuomenės ir valstybės apsaugos darbuotojams. 12 val. prasidėjo švč. Mergelės Marijos litanija ir pagrindinės šv. Mišios aikštėje. Buvo meldžiamasi, kad teisėsaugos ir teisėtvarkos darbuotojai būtų tiesos ir gėrio liudytojai.

plačiau
 
Lietuvos karaliaus Mindaugo - Valstybės dienos minėjimas

Tradiciškai, liepos 6-ąją  12 valandą Lietuvos policijos veteranai susirinko į Simono Daukanto aikštę, paminėti Valstybės dienos – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos. Susirinkusiuosius skrydžiu virš prezidentūros pasveikino šiuo metu Lietuvoje tarnaujantys ir Baltijos šalių oro erdvę saugantys NATO Vengrijos ir Ispanijos kariai. Buvo pakeltos Valstybinė ir istorinė vėliavos.

plačiau
 
Utenos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje paminėta ugniagesių profesinė šventė

Balandžio 30 dienos popietę PAGD prie VRM Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje buvo paminėta ugniagesių profesinė šventė Šv. Florijono ugniagesių globėjo diena.

plačiau
 
Utenos filialo ataskaitinis susirinkimas

Balandžio 26 dieną (penktadienį) Utenos filialo nariai susirinko į Utenos apskrities VPK salę į ataskaitinį susirinkimą. Iš 47 narių į susirinkimą susirinko 24 nariai, kurie turėjo dar 7 narių balso perleidimo sutartis.

plačiau
 
Susitikimas su pirmuoju atkurtos Nepriklausomos Lietuvos policijos generaliniu komisaru Petru Liubertu

Ankstų penktadienio rytą Utenos Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos Utenos filialo nariai skubėjo į komisariato pasitarimų salę. Apypilnė pareigūnų ir veteranų salė pasitiko atkurtos nepriklausomos Lietuvos pirmąjį generalinį komisarą, atsargos generolą Petrą Liubertą. 

 


 

plačiau
 
Tradicinės policijos senjorų šaudymo varžybos Vilniuje

Balandžio 4 dieną, Vilniuje, policijos departamento šaudymo tire, jau septintą kartą surengtos tradicinės policijos senjorų šaudymo varžybos. Utenos filialui atstovavo praeitų metų čempionas Virgilijus Vaitkūnas, Andrius Baliuckas ir Bronius Kunigėlis. Šįmet jie visi pasirodė kukliau. Iš dirbančių policijos pareigūnų VPK atstovavo Sigitas Graužinis ir Virginijus Slavinskas.

 

plačiau
 
LPVA Utenos filialo narių ataskaitinis susirinkimas

 

2019 metų balandžio mėnesio 26 dieną 17.30 val. Utenos vyriausiojo policijos komisariato salėje, Aušros g. 22, įvyks LPVA Utenos filialo narių ataskaitinis susirinkimas už 2018 metus. Visų filialo narių dalyvavimas būtinas.

 

SUSIRINKIMO DARBOTVARKĖ

 

LPVA Utenos filialo informacija

 
 
LPVA VISUOTINIS RINKIMINIS SUSIRINKIMAS

Šių metų kovo 30 dieną, Vilniuje, Policijos departamento salėje, įvyko Lietuvos Policijos Veteranų Asociacijos visuotinis rinkiminis susirinkimas. Į jį susirinko 138 nariai, turėdami balso teisės perleidimo sutartis beveik 660 narių. Uteniškiams atstovavo Bronius Kunigėlis, Vladas Šalgunovas ir Petras Kuliešius viso turėdami 43 balso teisės perleidimo sutartis. Pagrindinį pranešimą padarė LPVA valdybos pirmininkas Vytautas Navickas.

 

plačiau
 
1   2   3   4   sekantis  >>