į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Rokiškio filialas
Lietuvos policijos veteranų asociacijos Rokiškio filialo ataskaitinis susirinkimas

Savaitgalyje vykusiame Rokiškio policijos veteranų susirinkime rajono policijos atsargos pareigūnai aptarė organizacijos veiklą praėjusiaisiais, 2018-taisiais metais.

Susirinkimas prasidėjo Tylos minute pagerbiant mirusiųjų policijos veteranų Šviesų Atminimą.

 

plačiau
 
ROKIŠKĖNŲ KELIONĖ Į LATVIŠKĄ LEDO KARALYSTĘ

2017-02-11

 

Vasario 11 dieną TPA Lietuvos skyriaus Rokiškio poskyrio ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos Rokiškio filialo nariai bei jų šeimų nariai, kartu su Rokiškio bendruomene, vyko į Latvijos Respubliką, kur pagrindinis tikslas buvo aplankyti ledo skulptūrų festivalį.

plačiau
 
ROKIŠKĖNAI VYKO Į LEGENDINĮ KONCERTĄ

2016-12-16

 

Prisiminę savo jaunystės dienas, devyniolika Rokiškio policijos veteranų ir jų šeimos narių gruodžio 16 dieną išvyko į Kauną, kur „Žalgirio“ arenoje tikėjosi pamatyti nuostabų reginį.

plačiau
 
FILIALO METŲ PABAIGOS RENGINYS

2016-11-26

 

Lapkričio 26 dienos pavakarę apie 30 LPVA Rokiškio filialo bei jų šeimų narių rinkosi į AB „Rokiškio sūris“ salę apibendrinti per 2016 metus nuveiktus darbus bei palydėti šiuos metus. 

plačiau
 
FILIALO NARIŲ KELIONĖ Į MARIJAMPOLĘ

2016-10-01

 

Ankstų 2016 metų spalio 1-osios rytą keturiolika LPVA Rokiškio filialo bei jų šeimų narių išvyko į Marijampolę, kur jų laukė įdomios ekskursijos bei susitikimas su vietiniais policijos veteranais.

plačiau
 
ROKIŠKIO FILIALO VALDYBOS NARIAI PAAUKOJO NEĮGALIEMS VAIKAMS

2016 m. birželio 16 dieną vyko neseniai įsikūrusio Rokiškio stalo žaidimų klubo, kuris organizuoja stalo žaidimų vakarus jaunimui, labdaringas stalo žaidimų vakaras, kurio metu buvo renkamos aukos Rokiškio socialinės paramos centro Neįgaliųjų ir sutrikusio intelekto vaikų dienos centrui. Į šį vakarą buvo pakviesti į Lietuvos policijos veteranų asociacijos Rokiškio filialo atstovai.

plačiau
 
FILIALO NARIAI RINKOSI Į TRADICINĘ SEKMINIŲ ŠVENTĘ

Gegužės 14-osios popietę LPVA Rokiškio filialo veteranai rinkosi į tradicinę Sekminių šventę, kuri buvo paminėta jau trečius metus.

plačiau
 
ROKIŠKĖNŲ KELIONĖ Į BALTARUSIJĄ

Ankstų balandžio 23-ios rytą virš dvidešimt Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus okiškio poskyrio ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos Rokiškio filialo bei jų šeimų narių švyko į kelionę po Baltarusijos Respubliką.

plačiau
 
FILIALO NARIAI DALYVAVO NACIONALINĖJE MIŠKO SODINIMO ŠVENTĖJE

Balandžio 16 dieną vykusi Nacionalinė miško sodinimo šventė sulaukė didelio Rokiškio rajono žmonių palaikymo. Dėl talkininkų gausos buvo suformuotos trys komandos, kurioms paskirtos trys kirtavietės.

plačiau
 
FILIALO ATASKAITINIS SUSIRINKIMAS

Šių metų balandžio 13 dieną įvyko LPVA Rokiškio filialo ataskaitinis susirinkimas. 

plačiau
 
1   2   3   sekantis  >>