į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Panevėžio filialas
Panevėžio policijos ąžuolų giraitėje – dar 90 sodinukų

Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) Panevėžio filialo nariai, tęsdami renginius, skirtus Baltijos kelio 30-mečiui ir minint Policijos profesinę dieną  Panevėžyje, Nevėžio pakrantėje, kur 2018 m. spalio 19 d. pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos Vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis pasodino pirmąjį ąžuoliuką būsimajame Policijos ąžuolyne, rinkosi pasodinti 3x30 ąžuolų sodinukų.

Kartu su LPVA Panevėžio filialo ir Biržų skyriaus nariais ąžuoliukus sodino  Tarptautinės policijos asociacijos Panevėžio skyriaus, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Panevėžio AVPK), Panevėžio AVPK Kupiškio, Biržų, Pasvalio, Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatų pareigūnai ir darbuotojai, asociacijos „Tautos skydas“ nariai, Panevėžio apskrities policijos kapelionas Eugenijus Troickis  ir svečiai – Panevėžio miesto Pušaloto bendruomenės nariai, Lietuvą garsinančio plaukiko Dano Repšio senelis Pranas Valdemaras Kazlauskas, Panevėžio apygardos prokuratūros labai sunkių ir sunkių nusikaltimų tyrimo skyriaus prokurorė Jelena Sabaliauskienė, kuri po 40 metų aktyvios darbinės veiklos policijoje ir prokuratūroje tą pačią dieną išėjo į užtarnautą poilsį.

Nešini kastuvais, laistytuvais ir gera nuotaika, susirunkusieji apžiūrėjo  jau gelsvais lapais pasipuošusius 131 sodinuką ir jų kaimynystėje pasodino 90 ąžuoliukų. Entuziazmo ugnelės neužgesino nei vėjo gūsiai, nei pradėjęs krapnoti rudeninis lietutis. Visus vienijo bendrystės ir atlikto gero darbo jausmai, arbata ir kava, pokalbiai ir prisiminimai.

Skirstėmės visi su geru jausmu širdyse – ąžuolynas kasmet didėja, ąžuoliukai stiebiasi, buvusi tuščia Nevėžio pakrantė gražėja. Metai skrieja lyg paukščiai, išeina žmonės, o ąžuolynas auga ir augs, teikdamas pavėsį ir grožį ne tik mums, bet ir ateinančioms kartoms.

 

LPVA Panevėžio filialo narė

Regina Bučinskienė