į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Panevėžio filialas
Akcijoje „Darom 2019“ – ir veteranai

 

2019 m. balandžio 27 dieną tradicinėje švarinimo akcijoje Darom 2019“, vienijančioje per šimtą valstybių, dalyvavo ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) Panevėžio filialo nariai.
Panevėžyje, Nevėžio pakrantėje, kur jau auga veteranų, dirbančių Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų ir Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Panevėžio poskyrio narių pasodintų 130 ąžuoliukų, talkininkai rinko akmenis, grėbė sausą žolę, rinko įvairias šiukšles.
Veteranai Eugenijus Vitoško, Normantas Ališauskas, Vytautas Šakėnas su anūku Dovydu ne pirmus metus dalyvauja švarinimo akcijoje.

Nuo kolegų panevėžiečių neatsiliko ir LPVA Panevėžio filialo Biržų paskyrio nariai. Jie, vadovaujami LPVA Panevėžio filialo nario Virginijaus Klanausko, Lietuvos – Latvijos pasienyje, Biržų rajono Germaniškio kaime, kartu su kaimo bendruomenės nariais tvarkė Nemunėlio upės pakrantę.
Juokais surengę varžybas dėl „vertingiausio“ radinio, talkininkai iš upės ištraukė mikrobangų krosnelę. Netruko ir kitokio „grobio“ – butelių, žvejų paliktų maišelių, dėžučių, šakų, stiklo šukių ir kt. Džiugu, kad kartu su veteranais dirbo ir jų šeimų nariai. Visose talkose dalyvauja Virginijaus žmona Vilma, veteranų anūkai.

 

LPVA Panevėžio filialo informacija